psihoterapevt Ljubljana

Psihoterapija Ljubljana – pomoč pri različnih težavah

Vam manjka zaupanja vase? Ste premalo samozavestni? Pustite drugim, da vas izkoriščajo ali celo manipulirajo z vami? Se ne znate postaviti zase? Imate slabo samopodobo? Vas mučijo nerazrešeni dogodki iz preteklosti ali konfliktni odnosi, v katere se vedno znova zapletete? Pri vseh teh težavah učinkovito pomoč predstavlja psihoterapija Ljubljana.

Spremenite svoje življenje na bolje!

psihoterapija Ljubljana - Jana Potočnik

Ne glede na to, kakšne težave imate oziroma s kakšnimi težavami se soočate, je zagotovo pomembno ukrepati, če te težave slabšajo kvaliteto vašega življenja ali vas močno obremenjujejo. Veliko žensk in moških po vsem svetu zaradi slabe samopodobe, težavah s samozavestjo ali pomanjkanja zaupanja vase trpi na vseh področjih življenja – tako osebno kot poklicno.

V takšnih primerih je psihoterapija Ljubljana tisto, kar vam lahko pomaga:

 • pri pridobivanju zaupanja vase,
 • do izboljšanja lastne samopodobe,
 • pri tem, da se boste znali postaviti zase,
 • znati postaviti meje,
 • preprečiti, da vas drugi izkoriščajo ali manipulirajo z vami,
 • razrešiti konfliktne odnose,
 • predelati travme iz preteklosti,
 • spremeniti ustaljene vzorce, po katerih delujete,
 • spremeniti način komunikacije,
 • poskrbeti, da boste bolj zadovoljni s sabo,
 • pri uresničevanju tega, kar ste in kar si želite.

Tako boste lahko postopoma razrešili svoje težave in tako tudi spremenili svoje življenje na bolje. Marsikdaj je za to potrebnega veliko truda, vendar je ta zagotovo poplačan, ko dosedanje življenje postane preteklost in ste sposobni zaživeti drugače – bolj v skladu sami s sabo in tem, kar si želite.

Pogovor vedno pomaga

Psihoteapija Ljubljana poteka v obliki osebnih pogovorov, kar omogoča individualni pristop. Strokovnjak psihoterapevt se vam tako lahko popolnoma posveti, prisluhne vašim težavam ter vam tako pomaga ugotoviti, kje se skrivajo vzroki zanje. Na tak način boste s pomočjo pogovora lahko svoje težave zaupali nekomu drugemu, kar vam bo zagotovo predstavljalo veliko olajšanje, hkrati pa boste skozi pogovore tudi bolje začeli spoznavati sebe in to, na kakšen način komunicirate, reagirate, deluje in čustvujete. Vse to namreč močno vpliva tako na vas kot na odnose z drugimi, zato je te procese delovanja pomembno najprej uzavestiti, da jih lahko nato tudi uspešno spremenite.