izposoja škarjastih dvižnih ploščadi

Unisel – izposoja in prodaja dvižnih košar in ploščadi

Podjetje Unisel vam nudi številne storitve, med katerimi je tudi izposoja in prodaja dvižnih košar in ploščadi. Gre za zmogljive in kakovostne naprave, ki jih lahko pri njih kupite ali najamete ter si tako olajšajte različna dela, ki se izvajajo na višini. Poleg tega pa boste na tak način lahko lažje poskrbeli tudi za varnost pri delu. Unisel – izposoja in prodaja dvižnih košar in ploščadi je pravi naslov, če bi potrebovali kakršnokoli dvižno napravo.

Izposoja in prodaja dvižnih košar in ploščadi

Različne dvižne naprave se lahko uporabljajo v številne namene. Med drugim se dvižne košare in ploščadi največkrat uporabljajo za dela na višini, kot so na primer:

 • vzdrževanje objektov,
 • adaptacija objektov in gradbena dela,
 • čiščenje oken in druga podobna dela,
 • monterska dela,
 • obrezovanje dreves,
 • podiranje dreves,
 • različna druga dela na višini.

Unisel – izposoja in prodaja dvižnih košar in ploščadi vam omogoča, da dobite kakovostno napravo za varno in enostavno izvajanje dela na višini. Pri izbiri vam v podjetju tudi pomagajo z nasveti ter strokovno svetujejo glede tega, kakšna dvižna naprava bi bila najbolj primerna za vas in za vaše potrebe.

Kako izbrati ustrezno dvižno napravo za delo na višini?

Dela na višini je dandanes možno opraviti veliko bolj enostavno kot kdaj koli prej, za kar poskrbijo sodobne dvižne naprave, ki so zasnovane prav v ta namen in vam takšno delo lahko olajšajo in ga naredijo veliko bolj varnega. Vsako delo na višini ima namreč svoje specifike, zato je treba izbrati ustrezen model, ki vam omogoča, da ga lahko opravite učinkovito in na čim lažji način. Prav zaradi tega imajo v podjetju za prodajo in najem na razpolago zelo raznolike modele, med katerimi lahko izbirate in med njimi poiščete najbolj primernega zase, glede na to:

 • za kakšno vrsto dela gre,
 • na kakšni višini bo treba opraviti delo,
 • koliko oseb ali tovora boste z napravo dvignili,
 • za kakšno stopnjo varnosti je treba poskrbeti,
 • od drugih specifik in značilnosti določenega dela.

UNISEL d. o. o. PE Ljubljana
 Dolenjska c. 318, 1291 Škofljica
 info@unisel.si
 +386 (0)51 305 305

UNISEL d. o. o. PE Nova Gorica
 Grčna 1, 5000 Nova Gorica
 info@unisel.si
 +386 (0)51 305 305